Om oss

Norsk Landbrukssamvirke er en interesseorganisasjon for 17 bondeeide samvirkebedrifter i landbruket. Vår jobb er å legge til rette for at samvirkebedriftene kan fortsette med sitt viktige arbeid for norske forbrukere, industri og samfunnsliv.

Norsk Landbrukssamvirke er en interesseorganisasjon for 17 bondeeide samvirkebedrifter i landbruket.

Vedtekter for Norsk Landbrukssamvirke og instruks for valgkomiteen 

Medlemsbedrifter

Styret

Anne Skuterud

Styreleder

E-post: anne.skuterud@gjensidige.no

Trine Hasvang Vaag

Nestleder

E-post: trine.vaag@nortura.no

Marit Haugen

Styremedlem

E-post: marit.haugen@tine.no

Olav A. Veum

Styremedlem

E-post: olav.veum@skog.no

Ronald Slemmen

Styremedlem

E-post: slemmensau@frenabb.no

Kjersti Hoff

Styremedlem

E-post: kjersti@smabrukarlaget.no

Nils Olve Gillund

Styremedlem

E-post: nils.olve@guldkunrud.no

Bjørn Gimming

Styremedlem

E-post: bjorn.gimming@bondelaget.no